Kołdry kosmetyczne

Kołdry kosmetyczne stanowią gwarancję komfortu podczas wykonywania zabiegów upiększających w gabinetach spa i salonach kosmetycznych. Dzięki nim można okryć klientki, zapewniając wygodę, poczucie ciepła i błogi relaks.

Kołdry kosmetyczne dla wygody klientek

Kołdra kosmetyczna jest łatwa w utrzymaniu czystości, można ją prać w temperaturze do 40oC, bez konieczności prasowania. Materiał jest odporny na zagniecenia i miękki w dotyku. Nie podrażnia skóry i nie wykazuje właściwości alergizujących. Kolejną zaletą produktu są właściwości termoizolacyjne, dzięki którym pobyt w strefie wellness & spa staje się jeszcze bardziej przyjemny.

Kołderka kosmetyczna stanowi istotny element wyposażenia gabinetów oferujących masaż lub zabiegi poprawiające urodę. Można ją idealnie skomponować z resztą wystroju i stworzyć unikalny design, który przyciągnie uwagę potencjalnych klientów oraz pozwoli stworzyć niepowtarzalny klimat.
Kołdry kosmetyczne mogą być wykorzystane również w gabinetach oferujących masaże lecznicze z zakresu bioterapii. Pacjenci otuleni miękkim ciepłym materiałem, szybciej powrócą do zdrowia i wyjdą odprężeni z seansu.

Oferujemy szeroką paletę barw, by ułatwić Państwu dopasowanie asortymentu do aranżacji. Zapewniamy wysoką jakość certyfikowanych kołder kosmetycznych i dokładamy wszelkich starań, by jakość naszych produktów przełożyła się na powodzenie Państwa biznesu. Wierzymy, że wspólnie możemy budować silne marki i systematycznie zwiększać satysfakcję klientów, zapewniając komfort i bezpieczeństwo.

Kołdry z logo firmy

Proponujemy także trwały haft komputerowy, dzięki któremu można w łatwy sposób spersonalizować produkt. Nadrukowanie logo podkreśli indywidualny charakter produktu, jak również doda salonowi blichtru i podkreśli profesjonalizm świadczonych usług. To także subtelna reklama gabinetu, która oddziałuje na podświadomość odbiorców.