Kolorowo tkane

Ręczniki kolorowo tkane stanowią elegancki i oryginalny element wystroju wnętrza. Odpowiednio dobrana kolorystyka i ciekawe wzornictwo mogą ożywić przestrzeń łazienki. Ręczniki kolorowo tkane to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej bieli, która nadal jednak króluje w branży hotelarskiej. Naszym klientom oferujemy szeroki asortyment produktów wykonanych z wysokiej jakości bawełny. Wszystkie ręczniki bawełniane i frotte, dostępne w naszej ofercie, są wyjątkowo chłonne i komfortowe w użytkowaniu.

Barwne, a przede wszystkim wytrzymałe ręczniki kąpielowe to również doskonała propozycja dla plażowiczów czy ośrodków wellness, a także nadmorskich hoteli i kurortów. Dla klientów biznesowych oferujemy oryginalne ręczniki reklamowe lub hotelowe. Na zamówionym przez Państwa produkcie umieszczamy wybraną techniką znakowania logo firmy lub hotelu. Zarówno haft komputerowy, relief, jak i znak tkany wykonujemy z najwyższą starannością tak, by logotyp był dobrze wyeksponowany na materiale.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ręcznika?

Zakup ręczników kąpielowych, które będą wyróżniały się dobrą jakością i nie zmienią swojego kształtu oraz właściwości przez lata, nie jest sprawą łatwą. Przed podjęciem decyzji warto więc rozważyć kilka kwestii i zastanowić się, jaki produkt najlepiej spełni nasze oczekiwania głównie pod względem koloru, właściwości i rozmiaru – te trzy aspekty są kluczowe i przesądzają o tym, czy zakup uznamy za udany. Ważną kwestię – zwłaszcza z punktu widzenia przedsiębiorców prowadzących własne hotele – stanowi także możliwość prania w wysokiej temperaturze, która pozwala skutecznie pozbyć się wszelkich bakterii.

Po uwzględnieniu wszystkich powyższych wytycznych zakupiony ręcznik z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę i będzie świetnie pełnił swoją funkcję przez długi czas. Zachęcamy więc do zapoznania się z dostępnym asortymentem. Przygotowaliśmy bogatą ofertę zawierającą zarówno jednolite, jak i ręczniki kolorowo tkane charakteryzujące się bardzo dobrą jakością wykonania.

Optymalny rozmiar i najlepsza gramatura ręczników

Korzystanie z ręcznika musi być komfortowe, dlatego tak ważnym parametrem jest rozmiar – zbyt mały ręcznik nie będzie wygodny w codziennym użytkowaniu, zbyt duży z kolei może długo schnąć lub zajmować sporo miejsca. Optymalne wymiary to więc 70×140 cm i taka wielkość doskonale sprawdzi się na co dzień, jednak w ofercie posiadamy także ręczniki o wymiarach 100×150 cm, które można zabrać ze sobą na basen, na plażę czy do sauny.

O jakości ręcznika świadczy też jego gramatura, czyli parametr wskazujący, ile bawełny przeznaczono na produkcję konkretnego modelu. Wydawać by się mogło, że im wyższa wartość zanotowana na metce, tym lepiej, ale to daleko idące uproszczenie, wymagające doprecyzowania w zależności od własnych oczekiwań. Niemal wszystkie ręczniki kolorowe znajdujące się w naszym asortymencie mieszczą się w skali od 430 do 500 g/m2, co sprawia, że są najwygodniejszą opcją do codziennego użytku.

Niemniej ręczniki o gramaturze 500 g/m2 i wyższej również świetnie sprawdzają się w hotelarstwie, gdzie liczy się przede wszystkim trwałość produktów – częste pranie i mechaniczne suszenie mogłyby uszkodzić tkaninę, jeśli nie byłaby wystarczająco gruba i odporna. Decydując się na zakup w naszym sklepie, zyskujesz pewność, że ręczniki przetrwają w niezmienionej formie wielokrotne cykle prania i suszenia, co przy obsłudze gości jest nieuniknione.

Warto zainwestować w produkt najwyższej jakości, zyskując w ten sposób gwarancję, że zakup okaże się dobrą, długoterminową inwestycją. Ponadto ręczniki kolorowe mogą stanowić interesujący dodatek w hotelowych łazienkach, w których wciąż dominuje biel. Przełamanie trendów oraz zaskoczenie gości nietypowym kolorem i ciekawym nadrukiem z pewnością będzie dla klientów miłą odmianą.

Ręczniki kolorowo tkane czy białe

Jeśli chodzi o najlepszy kolor ręczników, należy kierować się przede wszystkim motywem przewodnim, jaki zastosowano w łazience i dobrać produkt np. pod kolor płytek. Staraliśmy się tak skomponować ofertę, by każdy z klientów znalazł produkt skrojony na miarę swoich potrzeb – oferujemy więc szeroki przekrój barw i wzorów, od wersji geometrycznych, poprzez dyskretne elementy dekoracyjne, po wyraziste zdobienia. U nas można znaleźć również kolory uniwersalne, takie jak szarości czy brązy, które w każdym wnętrzu wyglądają stylowo.

Gwarantujemy także, że ręczniki nie wyblakną nawet po wielu praniach, a misterne kształty długą utrzymają swój nienaganny wygląd. Jeśli więc zechcesz nabyć ręczniki kolorowo tkane, nasz sklep jest jednym z najlepszych miejsc na zakupy. Przy każdym produkcie znajduje się szczegółowy opis z uwzględnieniem m.in. gramatury, temperatury prania oraz innych wskazówek pielęgnacyjnych – taka charakterystyczna na pewno okaże się pomocna podczas składania zamówienia. W razie dodatkowych pytań, w tym zwłaszcza tych dotyczących szczegółowej wyceny, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.