Maseczki na twarz

Dwuwarstwowe maseczki na twarz zostały wykonane z 100% bawełny. Materiał jest łatwy do utrzymania w czystości. By zadbać o prawidłową higienę, można go wyprać w temperaturze 60oC i wyprasować, pozbywając się skutecznie wszelkiego rodzaju mikroorganizmów. Ponadto tkanina jest odporna na rozciąganie, idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy. Miejsce na nos i brodę są wyprofilowane, co znacząco podnosi komfort użytkowania.

Ochronne maseczki do twarzy mają tunel na gumki lub troczki, które ułatwiają dostosowanie długości do indywidualnych wymiarów twarzy. Są w pełni bez uciskowe, nie powodują problemów związanych z przepływem krwi.

Bawełniana maska posiada wewnętrzną kieszeń, w której można umieścić wymienny filtr, który również wykazuje działanie profilaktyczne i zabezpiecza drogi oddechowe..

Bawełna nie wykazuje właściwości alergicznych, dzięki czemu osoby uczulone na sztuczne włókna mogą skorzystać z naszej oferty. Z kolei higroskopijność powoduje, że materiał skutecznie wchłania wilgoć.

Maseczki wykonane z bawełny są w pełni naturalne i nie zagrażają środowisku. To świetna alternatywa dla osób, którym nie jest obojętna ekologia.

Maseczki na twarz sposób na zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki

Proponujemy maski z logo firmy. W zależności od indywidualnych preferencji możemy nanieść logotyp na tkaninę metodą haftu komputerowego. Metoda ta zapewnia trwałość i satysfakcję z użytkowania. Logo nie zostanie zniszczone nawet po wielokrotnym praniu w wysokiej temperaturze.

Dzięki spersonalizowanym maseczkom Twoi pracownicy będą mogli promować markę w dowolnym miejscu, nie tylko w zakładzie. Ponadto klienci, którzy odwiedzą Twój lokal, utrwalą sobie wizerunek Twojego brandu. Być może dzięki temu staniesz się jeszcze bardziej rozpoznawalny i umocnisz swoją pozycję na rynku.

Maseczka na twarz zgodna z identyfikacją wizualną Twojej firmy może stać się ciekawym narzędziem do prowadzenia kampanii marketingowej w social mediach. Zastanów się, czy nie warto je podarować swoim klientom i zachęcić do udziału w konkursie. Publikowanie w wybranych mediach społecznościowych zdjęć z Twoim logo i oznaczanie wymyślonym przez Ciebie hashtagiem marki to jedna z lepszych form promocji. Doskonale sprawdzi się zarówno w prowadzeniu kampanii o zasięgu lokalnym, jak i ogólnokrajowym. Jeśli posiadasz własną stronę internetową, dodatkowo możesz zwiększyć jej zasięg, a z czasem poprawić pozycję w Google. Lepsze miejsce w rankingu da Ci szansę na wygenerowanie większych zysków ze sprzedaży w przyszłości.

Jak prawidłowo założyć i ściągnąć maseczkę ochronną?

Poniżej przedstawiamy instrukcję, w jaki sposób prawidłowo założyć i ściągnąć maseczkę ochronną, by nie narazić się na niebezpieczeństwo.

  1. Umyj lub zdezynfekuj ręce.
  2. Przyłóż maseczkę do twarzy i rozłóż ją, by idealnie przylegała do nosa i ust.
  3. Nie dotykaj maseczki w trakcie użytkowania. Jeśli dojdzie do kontaktu, umyj ręce.
  4. Wymień maseczkę, gdy stanie się wilgotna.
  5. Chwyć za wiązanie lub za troczki, a następnie wrzuć ją do pralki lub włóż do woreczka. Pamiętaj, aby je szczelnie zamknąć. W ten sposób unikniesz rozprzestrzeniania się bakterii.
  6. Zadbaj o ponowną higienę rąk.


Maseczka ochronna idealna podczas jazdy na rowerze, spaceru i oficjalnego wyjścia

Maseczki do twarzy uszyte ze 100% bawełny świetnie sprawdzą się podczas wycieczek rowerowych czy spacerów rodzinnych. Przewiewna tkanina podniesie komfort użytkownika podczas wzmożonego wysiłku. Dodatkowo ochroni podczas kontaktu innymi użytkownikami drogi.

Maska może być wielokrotnie używana podczas wyjść do obiektów publicznych. Stonowane kolory idealnie komponują się z różnorodnymi stylizacjami, gwarantując nienaganny wygląd w każdej sytuacji. Świetnie pasują zarówno do sportowego stroju, jak i eleganckiej kreacji.