Pareo kosmetyczne

Pareo kosmetyczne to praktyczny i funkcjonalny element wyposażenia strefy wellness & spa. Perfekcyjnie sprawdzi się podczas masażu, wizyty w saunie czy zabiegów kosmetologicznych. Można z niego korzystać również na basenie, jak i w domowym zaciszu. Wystarczy nałożyć je po kąpieli, by zadbać o staranną pielęgnację ciała.

Pareo stanowi gwarancję czystości w trakcie wizyty w gabinecie kosmetycznym. Uniwersalny rozmiar sprawia, że idealnie dopasowuje się do kształtu każdej sylwetki, a delikatny i miękki materiał dodatkowo podnosi komfort podczas korzystania z zabiegów upiększających czy też odmładzających.

Podkreśla estetykę wnętrza. Szeroka paleta barw umożliwia dostosowanie pareo do designu. Trwałe i głębokie kolory nie bledną przez cały okres użytkowania, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez długi czas.

Modne pareo kosmetyczne podkreśli Twój profesjonalizm

Pareo to dobry pomysł, by wyróżnić się wśród konkurencji i zbudować pozytywny wizerunek. Wykorzystując potencjał pelerynki kosmetycznej, możesz zaoferować coś więcej swoim klientom. Od teraz nie będą musieli już się obawiać o to, że ich ubrania zostaną zabrudzone lub zniszczone. Co więcej, staną się spokojniejsi, a Ty podarujesz im odrobinę luksusu w trakcie wykonywania standardowych usług. W ten sposób podniesiesz prestiż swojego salonu. Pamiętaj, że wartość, którą dodajesz do oferty, podnosi jej atrakcyjność, a także zwiększa szanse na odniesienie spektakularnego sukcesu.

Na pereo kosmetyczne można nanieść metodą haftu komputerowego logo lub claim marki. Spersonalizowana pelerynka wpłynie pozytywnie na postrzeganie studia urody. Klienci korzystający z niej od razu zauważą, że są w miejscu, w którym fachowo podchodzi się do zabiegów i docenią troskę o ich dobro.

Akcesorium nie sprawia żadnych problemów podczas czyszczenia, dzięki czemu można w lepiej zadbać o higienę w salonie. Pareo może być wielokrotnie prane w 40oC. Można do niego dopasować ręczniki, opaski, buty czy rękawice kosmetyczne wykonane z tego samego materiału.

Dzięki pareo poczujesz się w swoim domu jak w SPA

Pelerynka kosmetyczna to nie tylko propozycja skierowana do właścicieli gabinetów kosmetycznych, ale również do kobiet, które przywiązują dużą uwagę do pielęgnacji ciała i samodzielnie wykonują różnorodne zabiegi. Pareo zapinane na rzep daje poczucie komfortu i ułatwia kosmetykę. Można z niego korzystać podczas depilacji, manicure, pedicure, nawet w trakcie stylizacji fryzury.
Modne pareo otuli skórę, ochroni przed nadmierną utratą ciepła oraz zabezpieczy ubranie przed plamami. Dodatkowo żywe i głębokie kolory podkreślą urodę, dzięki czemu właścicielka pelerynki poczuje się bardziej atrakcyjna niż zwykle.
Estetycznie wykonane pareo kosmetyczne to podarunek, za pomocą którego można wyrazić swoją miłość lub wdzięczność. Wysoka jakość materiałów oraz wytrzymały haft komputerowy sprawią, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo, niezależnie od płci. W ten sposób możesz powiedzieć DZIĘKUJĘ lub KOCHAM CIĘ bliskiej osobie.