Prześcieradła kosmetyczne

Prześcieradło kosmetyczne skutecznie chroni fotel lub łóżko przed zabrudzeniem, a nawet zniszczeniem podczas zabiegu. Dzięki niemu wyposażenie gabinetu może posłużyć dłużej w nienaruszonym stanie, co wiąże się z dużymi oszczędnościami dla każdego właściciela studia urody, masażysty czy też bioterapeuty.

Pokrowiec ułatwia utrzymanie czystości w miejscu pracy. Po wykonaniu zabiegu można go ściągnąć i wyprać w 40oC. Guma i mocowanie na troczki umożliwiają dopasowanie prześcieradła do rozmiarów fotela kosmetycznego. Tkanina nie traci swych właściwości nawet w trakcie intensywnego użytkowania, dlatego też produkt stanowi świetną alternatywę dla prześcieradeł jednorazowych. Możliwość wielokrotnego korzystania z pokrowca pomaga troszczyć się o środowisko.

Prześcieradło kosmetyczne to idealny dodatek, który ociepli wnętrze i pomoże stworzyć w nim przyjazną atmosferę. Miękki materiał w głębokich kolorach idealnie współgra z różnymi stylami aranżacji. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno klasyczne barwy, jak i bardziej odważne kolory. Tym samym produkt może idealnie wpisać w firmowy brand.

Dlaczego nie możesz sobie pozwolić na brak prześcieradeł kosmetycznych w Twoim salonie?

Podczas największej ostrożności podczas wykonywania zabiegu pielęgnacyjnego czy też masażu, może się zdarzyć, że mebel zostanie ubrudzony. Niestety niektóre plamy są trudne do usunięcia. W trakcie usuwania problematycznych zabrudzeń tapicerka może trwale ucierpieć. W takiej sytuacji można tymczasowo zamaskować uszkodzenie, ale w dalszej perspektywie należy pomyśleć o wymianie tkaniny obiciowej.

Renowacja mebla wiąże się z dodatkowymi kosztami, które w porównaniu z ceną prześcieradła na fotel kosmetyczny, są o wiele wyższe.
Estetyczny fotel, z którego korzystają klientki to jedna z wizytówek studia urody. Z tego powodu należy zadbać o jego higienę i nienaganny wygląd. Czyste prześcieradło daje pewność, że osoby pracujące w gabinecie należycie wykonują swoje obowiązki i poważnie traktują klientów. Ponadto miękki pokrowiec pozytywnie wpływa na komfort osób korzystających z usług kosmetyczki, masażysty czy też bioterapeuty.

Jakie kryteria powinno spełniać prześcieradło na fotel kosmetyczny?

Pokrowiec na fotel kosmetyczny pełni funkcję ochronną, podkreśla aspekt wizualny, a także poprawia jakość usługi i pomaga realizować cele biznesowe. Tak odpowiedzialna funkcja wymaga odpowiedniego przygotowania oraz selekcji wysokiej jakości materiałów. Prześcieradło powinno spełniać następujące kryteria:

• nie wykazywać właściwości alergizujących;
• nie kurczyć się w praniu;
• nie sprawiać problemów w trakcie nakładania;
• nie tracić swoich właściwości pod wpływem użytkowania;
• nie może być podatny na zagniecenia.

Pokrowiec może stać się także atrakcyjnym narzędziem marketingowym dzięki naniesieniu loga firmy. Delikatna reklama pomoże marce zakorzenić się w podświadomości odbiorców, a tym samym klienci na zasłyszane hasło najpierw pomyślą o Twoim gabinecie. Wytrzymały haft komputerowy to inwestycja, dzięki której Twój salon może stać się numerem 1 w umyśle konsumenta.