Ręczniki hotelowe

Ręcznik Aqua-hotel

50x100 - 15,00 zł

70x140 - 27,00 zł

Zobacz więcej

Ręcznik Classic Diagonal

50x100 - 12,00 zł

50x100 - 14,00 zł

70x140 - 23,00 zł

70x140 - 25,00 zł

Zobacz więcej

Ręcznik Comfort

50x100 - 15,50 zł

70x140 - 32,00 zł

Zobacz więcej

Ręcznik Deluxe

30x50 - 6,50 zł

50x100 - 16,40 zł

70x140 - 32,00 zł

Zobacz więcej

Ręcznik Deluxe Premium

50x100 - 15,80 zł

70x140 - 29,10 zł

Zobacz więcej

Ręcznik Hotel Exclusive z AG – ochrona antybakteryjna

50x100 - 19,00 zł

70x140 - 38,00 zł

Zobacz więcej

Ręcznik hotelowy Basic

50x100 - 12,20 zł

70x140 - 23,20 zł

Zobacz więcej

Ręcznik hotelowy Standard

50x100 - 14,00 zł

70x140 - 26,20 zł

Zobacz więcej

Ręcznik hotelowy VIP

50x100 - 12,00 zł

70x140 - 24,00 zł

Zobacz więcej

Ręcznik Lira

30x30 - 4,10 zł

50x100 - 15,00 zł

70x140 - 30,00 zł

Zobacz więcej

Ręcznik Myjka

14x22 - 6,00 zł

Zobacz więcej

Ręcznik Natural

50x100 - 12,40 zł

70x140 - 22,80 zł

Zobacz więcej

Ręcznik SPA

30x30 - 3.00 zł

Zobacz więcej

Turban

23x61 - 14,10 zł

Zobacz więcej

Ręczniki hotelowe to wyjątkowa grupa ręczników bawełnianych. Prawie wszystkie hotele, pensjonaty czy domy wypoczynkowe zapewniają swoim gościom ręczniki w pokojach. Można powiedzieć, że stało się to standardem. Hotele pragnąc zapewnić wysoki standard swoim gościom stawiają wysokie wymagania dotyczące ręczników. Dlatego wszystkie ręczniki wykonane są z wysokogatunkowej przędzy.

Dodatkowo wszystkie ręczniki obszyte są ściegiem zagęszczonym co sprawia wydłużenie żywotności ręczników. A jak wiadomo ręczniki hotelowe poddawane są ciągłej wysokiej eksploatacji.

Tylko białe ręczniki można prać w temperaturze do 95 C, czyli prawie gotować. Wysoka temperatura prania zapewnia ręcznikom hotelowym wysoką higienę przy jednoczesnym zachowaniu komfortu użytkowania.
Szeroka gama gramatur pozwala na dobór odpowiedniego ręcznika do Państwa potrzeb.

Grube ręczniki (gramatura 600 g/m2) dostarczają użytkownikom większy komfort użytkowania, zaś ręczniki hotelowe o niższych gramaturach (gramatura 400g/m2)  pozwalają na obniżenie kosztów związanych z ich praniem.

Dla klientów, którzy pragną umieścić swoje logo na ręczniku oferujemy usługę haftu komputerowego. Posiadamy własne hafciarki dzięki czemu zaoszczędzicie Państwo czas i pieniądze.

Ręczniki hotelowe i do SPA

Ręczniki hotelowe i ręczniki do SPA to wyjątkowa grupa ręczników bawełnianych. Prawie wszystkie hotele, pensjonaty czy domy wypoczynkowe zapewniają swoim gościom ręczniki w pokojach. Można powiedzieć, że stało się to koniecznością. Hotele, pragnąc zagwarantować wysoki standard swoim gościom, stawiają wysokie wymagania dotyczące ręczników.

Dlatego hurtownia ręczników Madoza z wieloletnim doświadczeniem w tym sektorze, oferuje artykuły wykonane z wysokogatunkowej przędzy bawełnianej, które są wyjątkowo estetyczne, wygodne w użytkowaniu, łatwe w czyszczeniu i trwałe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat ręczników hotelowych i do obiektów SPA, aby móc zagwarantować gościom komfortowy pobyt i cieszyć się doskonałą renomą obiektu.

Komplet ręczników do pokoju hotelowego

Każdy pokój hotelowy powinien być wyposażony w przynajmniej jeden komplet ręczników dla jednego gościa. W zestawie muszą znaleźć się ręczniki w różnych rozmiarach – duży ręcznik kąpielowy, uniwersalny średniej wielkości i najlepiej jeszcze mały ręcznik do rąk. Oczywiście, wszystkie powinny pochodzić z tej samej kolekcji i występować w jednym kolorze, najlepiej białym. W naszej ofercie dostępne są idealne komplety ręczników o jednolitym wyglądzie. Zaopatrzenie hotelu w dużą ilość konkretnego modelu, umożliwia bezproblemowe uzupełnianie ręczników w pokojach gości. Komplety ręczników hotelowych sprzedajemy w opakowaniach handlowych od producenta, z większą liczbą sztuk, co umożliwia obniżenie kosztów zakupu ręczników do hotelu.

Nienaganna higiena ręczników hotelowych

Aby hotel mógł cieszyć się dobrą opinią, konieczne jest utrzymanie należytego poziomu higieny oraz estetyki ręczników. Ręczniki hotelowe muszą być czyste i nie mogą posiadać żadnej skazy. Jakiekolwiek zabrudzenia są absolutnie niedopuszczalne. Tak samo źle postrzegane będą plamy, które ciężko jest usunąć ze zwykłych kolorowych ręczników, gdyż takich nie można prać w bardzo wysokich temperaturach, aby się nie odbarwiły.

Dlatego do hotelu należy wybrać specjalne ręczniki najwyższej jakości, które są odporne na częste pranie w wysokiej temperaturze, a jak wiadomo ręczniki hotelowe poddawane są ciągłej, intensywnej eksploatacji. Ręczniki z naszej oferty znakomicie sprawdzą się również pod tym względem. Tylko białe ręczniki można prać w temperaturze do 95 stopni Celsjusza, czyli prawie gotować, także przy użyciu dużej ilości środków chemicznych. Wysoka temperatura prania zapewnia ręcznikom hotelowym nienaganną higienę przy jednoczesnym zachowaniu komfortu użytkowania.

Proponowane ręczniki produkowane są z odpowiedniej jakości włókien bawełnianych, aby po praniu w wysokiej temperaturze ręcznik nie tracił na miękkości, ani nie zmieniał koloru. Dodatkowo wszystkie ręczniki obszyte są ściegiem zagęszczonym, co wpływa na wydłużenie żywotności ręczników. Zakup białych ręczników hotelowych w naszym sklepie to więc inwestycja, gdyż nie trzeba ich będzie często wymieniać. Wszystkie zabrudzenia będzie można łatwo usunąć poprzez wygodne pranie w pralce, bez obawy o ich zniszczenie. Goście będą zadowoleni z dostarczenia świeżych ręczników, pozbawionych nieestetycznych plam przypominających o wcześniejszym użytkowaniu przez inne osoby.

Jaka gramatura ręcznika będzie najlepsza do użytku w hotelu?

Szeroka gama gramatur umożliwia dobór odpowiedniego ręcznika do indywidualnych potrzeb. Grube ręczniki (gramatura 600 g/m2) dostarczają gościom hotelu większy komfort użytkowania – są bardziej puszyste, cieplejsze i bardziej chłonne, a zatem idealnie sprawdzają się do relaksujących kąpieli i zabiegów, jak również na basen. Z kolei ręczniki hotelowe o niższych gramaturach (gramatura 400g/m2) pozwalają na obniżenie kosztów związanych z ich praniem – są cieńsze, więc można załadować więcej ręczników do prania, a ponadto szybciej wysychają.

Personalizowane ręczniki hotelowe

Białe ręczniki hotelowe są bardzo uniwersalne, podkreślają wrażenie świeżości i odpowiadają wszystkim. Warto jednak dodać im charakterystycznego elementu, który sprawi, że nie będą wyglądały nudno i pozwoli wzmocnić miłe wspomnienia związane z hotelem, dlatego artykuły, jakie oferuje producent mogą być poddane przez nas personalizacji. Dla klientów, którzy pragną umieścić swoje logo na ręczniku oferujemy usługę haftu komputerowego.

Posiadamy własne hafciarki komputerowe, dzięki czemu uda się zaoszczędzić czas i pieniądze. Nowoczesny sposób znakowania tkaniny umożliwia całkowite dostosowanie wyglądu ręczników do potrzeb hotelu, zarówno jeśli chodzi o wizję dotyczącą wyposażenia pokoi, jak i gabinetów w strefie SPA, a jednocześnie stosowana przez nas technologia personalizacji gwarantuje ponadnormatywną wytrzymałość.

Nasze personalizowane białe ręczniki do SPA i hotelowe świetnie komponują się z innymi produktami typowymi dla wyposażenia hotelu, takimi jak białe szlafroki i jednorazowe kapcie.

Hurtownia ręczników hotelowych Madoza to zdecydowanie najlepszy wybór, jeśli chcesz, aby goście czuli się dopieszczeni i odbierali wyposażenie pokoju jako eleganckie, czyste i wygodne. Warto zadbać o to, aby miło spędzili czas w hotelu, biorąc pod uwagę nawet najmniejsze szczegóły, co z pewnością przyczyni się do tego, że będą chcieli wracać do hotelu i z chęcią będą go polecali innym.

Zapraszamy zatem do kontaktu z hurtownią w celu skompletowania zamówienia dla hotelu, aby odwiedzającym niczego nie zabrakło podczas pobytu.