Rękawice kosmetyczne

Rękawice kosmetyczne to obowiązkowe wyposażenie gabinetów kosmetycznych, które oferują zabiegi pielęgnacyjne wykonywane z użyciem parafiny lub maski. Świetnie sprawdzają się również przy kompresach, gdyż utrzymują przez długi czas ciepło. Można z nich swobodnie korzystać w studiach urody, salonach kosmetycznych, a także w SPA. Dzięki nim łatwiej jest zadbać o należytą pielęgnację dłoni.

Uniwersalny rozmiar rękawic kosmetycznych stanowi gwarancję wielokrotnego użytku pod warunkiem odpowiedniej konserwacji. Należy je prać w pralce w temperaturze nie większej niż 40oC. By zachować świeżość barw, zaleca się wybór środków czyszczących dedykowanych do kolorowych ubrań. Miękka tkanina wysokiej jakości sprawia, że osoba poddana zabiegowi czuje się bardziej komfortowo. Materiał jest przyjazny w dotyku i w pełni bezpieczny dla zdrowia. Dzięki przeprowadzonym atestom i zdobytym certyfikatom alergicy nie muszą się obawiać, że rękawice wywołają nieprzyjemne dolegliwości.

Tekstylne rękawiczki kosmetyczne efektywnie promują biznes

Spersonalizowane rękawice kosmetyczne w kolorystyce zgodnej identyfikacją wizualną firmy ułatwiają promocję salonu urody. Dzięki starannie dobranej kolorystyce i umieszczonemu logo można zaszczepić markę w umyśle klientów.

W ten sposób logotyp zostaje skutecznie zapamiętany i jednocześnie związany z wysokiej jakości usługami, które warto polecić znajomym. Pamięć fotograficzna i marketing rekomendacji odgrywają w tym przypadku kluczową rolę w pozyskiwaniu nowych możliwości zarobku oraz budowaniu silnej pozycji na rynku.

Ponadto rękawiczki ze znakiem firmowym mogą być dobrym punktem odniesienia podczas reklamowania swoich usług pośród lokalnej społeczności. Można je wykorzystać jako atrakcyjne gadżety, które zostaną rozdane w trakcie imprez organizowanym w najbliższym otoczeniu.
Rękawiczki można skompletować z pozostałymi artykułami z naszej oferty, by jeszcze lepiej zadbać o aspekt wizualny gabinetu i jego reklamę. Proponujemy m.in. ręczniki, buty kosmetyczne, kołderki kosmetyczne oraz pareo.

Dzięki tekstylnym rękawicom poczujesz się w swoim domu jak w profesjonalnym SPA

Niektóre osoby preferują samodzielną pielęgnację skóry zamiast regularnych wizyt u kosmetyczki. W ten sposób mogą rozwijać swoją pasję i eksperymentować, tworząc naturalne kosmetyki. Dzięki temu nie muszą wychodzić z domu, by poczuć się jak w SPA.

Materiałowe rękawice kosmetyczne sprawią, że substancje odżywcze będą się lepiej wchłaniać pod wpływem ciepła. Dzięki temu seans stanie się bardziej intensywny, a skóra dłoni szybciej się zregeneruje.

Rękawiczki tekstylne mogą stać się niezapomnianym prezentem, którym można obdarować bliską osobę. Spersonalizowane czy też nie, pomogą lepiej zadbać o ręce i skutecznie poprawią wygląd skóry, szczególnie tej zniszczonej. Niewielki upominek z pewnością sprawi ogromną radość i pomoże poczuć się ważnym. Podarowanie swojego czasu i wręczenie podarku to najlepszy dowód pamięci oraz przywiązania.