Tekstylia kosmetyczne

Buty kosmetyczne frotte

uniwersalny - 30,00 zł

Zobacz więcej

Buty kosmetyczne welur

uniwersalny - 45,00 zł

Zobacz więcej

Kołderka kosmetyczna frotte

100x180 - 89,00 zł

Zobacz więcej

Kołderka kosmetyczna welur

100x180 - 100,00 zł

Zobacz więcej

Opaska frotte

5x65 - 9,00 zł

Zobacz więcej

Opaska kosmetyczna welur

65x5 - 10,00 zł

Zobacz więcej

Pareo kosmetyczne frotte

75x160 - 45,00 zł

Zobacz więcej

Pareo kosmetyczne welur

75x160 - 60,00 zł

Zobacz więcej

Prześcieradło na fotel kosmetyczny frotte

100x210 - 50,00 zł

Zobacz więcej

Prześcieradło na fotel kosmetyczny welurowe

100x210 - 70,00 zł

Zobacz więcej

Ręcznik Myjka

14x22 - 6,00 zł

Zobacz więcej

Ręcznik SPA

30x30 - 3.00 zł

Zobacz więcej

Rękawice kosmetyczne frotte

27x17 - 25,00 zł

Zobacz więcej

Rękawice kosmetyczne welurowe

27x17 - 30,00 zł

Zobacz więcej

Tekstylia kosmetyczne to zestaw starannie dobranych produktów, które sprawdzą się zarówno w salonach urody jak i kosmetycznych, SPA, w ośrodkach rehabilitacyjnych, sanatoriach etc. Co wyjątkowego kryje w sobie nasza niewiarygodnie modna i funkcjonalna kolekcja?
Tekstylia kosmetyczne to niezbędne wyposażenie nowoczesnych salonów kosmetycznych, SPA i wellness. Zachwyć swoich Klientów wysokojakościowymi butami kosmetycznymi z ciepłego weluru. Zadbaj o wysoki komfort każdego zabiegu z odpowiednio dobraną kołderką kosmetyczną. Spraw, by każda maseczka na twarz bądź włosy, przeprowadzana była z zachowaniem najwyższych standardów. Niechaj skomplikowane zabiegi przynoszące ulgę naszym dłoniom, opierały się o użycie sprawdzonych, bezpiecznych dla ciała rękawic kosmetycznych.

Kluczem do sukcesu każdej kosmetyczki, SPA czy wellness jest higiena, wysoki standard, sterylność – osiągnięcie najlepszych warunków możliwe jest za sprawą prześcieradła kosmetycznego na fotel. Oferujemy produkty wysokiej jakości, uszyte z miękkich i trwałych materiałów. Wszystkie dostępne akcesoria, podobnie jak cała nasza bielizna do hotelu, są przede wszystkim wygodne, trwałe i wykonane z myślą o wielokrotnym użytkowaniu. Zaproponuj swoich gościom tunikę kosmetyczną, która wpłynie na jakość zarówno usług jak i przeprowadzanych zabiegów. Prowadzony przez Ciebie biznes jest również Twoją wizytówką. Bądź zawsze o krok przed konkurencją.

W dziale tekstylia kosmetyczne znajdą Państwo między innymi opaski kosmetyczne, uszyte z weluru lub w wersji frotte. Opaska jest zapinana na rzep, co umożliwia dopasowanie jej do obwodu głowy. Na uwagę zasługują również miękkie rękawice oraz buty kosmetyczne, które pozwolą na profesjonalną pielęgnację niemal każdej części ciała. Produkty wypełnione wkładem silikonowym zapewnią Państwa gościom odpowiednia temperaturę ciała, podczas wykonywania nawet bardzo skomplikowanych zabiegów. Wszystkie tekstylia dostępne w naszym sklepie są przyjazne dla skóry – nie powodują alergii, uczuleń oraz podrażnień.

Gwarantujemy, że tekstylia kosmetyczne dostępne w naszym sklepie, znacząco wpłyną na postrzeganie jakości Państwa usług. W naszym asortymencie posiadamy tylko i wyłącznie sprawdzone akcesoria, które cieszą się niebywałym designem, trwałością oraz komfortem użytkowania.